jj
P

Opis domu

Dom wakacyjny Casa del Cielo Sereno (Dom pod spokojnym niebem) jest tradycyjnym Andaluzyjskim budynkiem, i został bardzo pieczołowicie odrestaurowany z zachowaniem  andaluzyjskiego charakteru.

W czasie restauracji zachowano, tak dużo jak tylko to było możliwe, oryginalnego hiszpańskiego wystroju, łącznie z 300-set letnimi płytkami podłogowymi. Dom jest usytuowany w spokojnej części miasteczka tylko 100 m od głównego placu - Plaza Almijara.   Znajduje się tu wiele sklepów oraz można odwiedzić liczne bary i restauracje, które są centralnym miejscem spotkań Hiszpanów i turystow.

Dom wakacyjny zbudowany jest na czterech poziomach wliczając taras zwrócony na południe z widokiem na morze i góry. Z balkonu na 1-szym piętrze roztacza się piękny widok na wioskę i morze i do późnego popołudnia można zażywać kąpieli słonecznych.

 

Dom jest 3-pietrowy (patrz plan) Może pomieścić 6 osób w trzech sypialniach i można go podzielić na dwa oddzielne apartamenty (~  40 m2 i 50 m2). Kuchnia i jadalnia umieszczone są oddzielnie na parterze.

Możecie Państwo spędzić wakacje w Hiszpanii z przyjaciółmi zachowując całkowitą prywatność.

 

W pełni wyposażona kuchnia z ceramiczną płytą kuchenną, elektrycznym piecem, kuchenką mikrofalową i dużą lodówką zadowoli każdą gospodynię. Automatyczną pralkę umieściliśmy również na parterze.

Jeśli tylko zechcecie Państwo, możecie oglądać free-to air programy satelitarne oraz lokalną telewizję.  Odtwarzacz DVD pozwoli Państwu na słuchanie ulubionej muzyki z płyt CD lub MP3 czy oglądanie filmów w formacie DVD

© 2013   www.wakacjeandaluzja.pl