jj
P

Finca el Regalo - Willa Finca el Regalo jest bardzo luksusowym domem z basenem (10 x 4,5 m2) położonym na słonecznym wybrzeżu Hiszpanii w pięknej Andaluzji niedaleko miejscowości Competa. Willa jest wynajmowana bezpośrednio od właściciela. Usytuowana na 2 ha gruntu, otoczona wielopoziomowymi tarasami i śródziemnomorskim, tropikalnym ogrodem z wieloma egzotycznymi roślinami i drzewami owocowymi, stanowi wymarzone miejsce odpoczynku dla osób szukających spokoju i ucieczki od zgiełku miasta. Od wybrzeża morza śródziemnego dzieli ją 25 minut jazdy samochodem malownicza, górską drogą. Najbliższe sklepy i restauracje znajdą Państwo w Compecie (4,5 km).

Pobyt w Finca el Regalo zapewnia wysoki komfort wakacyjny połączony z zachowaniem dużej dozy prywatności w czasie pobytu. Widok z tarasu na morze śródziemne i otaczające góry dostarczy niezapomnianych wrażeń na długo jeszcze po powrocie z wakacji.

Główny budynek domu jest tak rozplanowany, ze tworzy dwa oddzielne i niezależne poziomy mieszkalne. Wynajmowany jest tylko poziom dolny willi wraz z domem gościnnym przy basenie. Poziom górny będzie w trakcie Państwa pobytu zamknięty.Willa zapewnia komfortowe wakacje dla 6 do 8 osób.

W okresie od czerwca do końca sierpnia istnieje możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą 35 euro/dzień dodatkowej sypialni z łazienką. Jest ona usytuowana na najwyższym poziomie domu.  Od września do lutego prowadzimy gospodarstwo agro-turystyczne. Na początku września mogą brać Państwo aktywny udział w zbiorze winogron i produkcji wina, a od listopada w zbiorze oliwek i tłoczeniu własnej oliwy.

 Niezbędne jest posiadanie własnego środka lokomocji. Ostatnie 800 m dojazdu to droga nieutwardzona miejscami wyboista ale generalnie w dobrej kondycji i nie potrzeba mieć samochodu z napędem na 4 kola. Kompensacją będzie położenie zapewniające maksymalną prywatność w czasie pobytu.

Kliknij by zobaczyć Panoramę  Finca el Regalo

|
|
|
|
|
|
|
© 2013   www.wakacjeandaluzja.pl